spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Masz zaległości w opłatach ZUS i US? Prowadzisz firmę i potrzebujesz gotówki na spłatę tych zadłużeń? Jeżeli tak, to mamy na to radę! Weź korzystny kredyt, który pozwoli Ci uregulować zobowiązania i pozbyć się problemów. Zanim jednak zdecydujesz się na kredyt, sprawdź, co warto o nim wiedzieć.

Kredyt na spłatę ZUS/US – czym jest?

Niestety zaległości w ZUS i US wiążą się z poważnymi konsekwencjami. Przykładowo możemy stracić możliwość skorzystania z zasiłku chorobowego. Początkowe małe problemy przeradzają się w coraz większe, a te nawet mogą skończyć się egzekucją komorniczą. Tym bardziej ważne jest to, aby zacząć szybko działać w przypadku zadłużeń w ZUS i US.
W momencie, gdy wiemy, że nie mamy z czego spłacić zobowiązań, możemy podjąć decyzję o wzięciu kredytu. Musimy jednak pamiętać, że chcąc ubiegać się o kredyt, powinniśmy mieć pozytywną historię w BIK. Decydując się na kredyt na spłatę ZUS i US możemy wiele zyskać. Jakie są zalety współpracy z nami?

Pomożemy Ci w szybkim tempie rozwiązać Twoje problemy i uniknąć niepotrzebnych, negatywnych konsekwencji.

Kredyt na spłatę ZUS/US – jak wnioskować?

Wnioskowanie o kredyt na spłatę ZUS i US wygląda bardzo podobnie jak w przypadku innych kredytów. Po wybraniu najkorzystniejszej dla nas oferty, czeka nas proces wnioskowania. Powinniśmy wypełnić odpowiedni wniosek, wykazać wymagane dokumenty, a potem czekać na weryfikację oraz przyznane pieniądze. Kredyt na spłatę ZUS i US charakteryzuje się minimalną ilością formalności, dzięki temu możemy liczyć na bardzo szybką decyzję kredytową. Pamiętajmy jednak o tym, że przeglądając oferty wybranych banków, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, między innymi na RRSO.

Kredyt na spłatę ZUS/US – czy warto?

Posiadając zadłużenia w ZUS i US możemy narazić się na poważne problemy. Przykładowo nasze konta bankowe mogą zostać zajęte, a to spowoduje, że nie będziemy w stanie wypłacić wynagrodzenia naszym pracownikom. Ponadto grozi nam trafienie do bazy dłużników. Dlatego jak najszybciej musimy ratować naszą sytuację. Ubieganie się o kredyt na spłatę ZUS i US może okazać się jednym z lepszych rozwiązań na wyjście z naszych problemów finansowych, które pozwoli nam na spłacenie zaległych zobowiązań.

Pomożemy Ci spłacić kredyt!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.