spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Kredyt konsolidacyjny –  wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu wszystkich lub kilku posiadanych zadłużeń w jedno. Dokładnie to spłacamy jedno zobowiązanie zamiast kilku różnych. Konsolidacja pozwoli na zmniejszenie miesięcznych rat, dzięki czemu spłacając jedną, mniejszą ratę, odczujemy ulgę w naszym domowym budżecie. W końcu o wiele łatwiej jest spłacać jedną ratę zamiast kilku różnych. Musimy pamiętać, że równocześnie wiąże się to z wydłużeniem okresu spłaty zobowiązania.

Na pewno dużą zaletą kredytu konsolidacyjnego jest możliwość skonsolidowania różnych zobowiązań kredytowych. Przykładowo skonsolidować możemy kredyt gotówkowy, hipoteczny, ratalny, mieszkaniowy czy samochodowy. W tym przypadku klient ma szeroki wybór. Kredytobiorca ma również możliwość wybrania, jakie zobowiązania chce zamienić w jedno. Nie zawsze musi łączyć wszystkich posiadanych zadłużeń. To, jakie zobowiązania będą podlegać konsolidacji, zależy tylko i wyłącznie od kredytobiorcy.

Kredyt konsolidacyjny to jeden kredyt i jedna, niższa rata.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt konsolidacyjny?

Bardzo często pada pytanie, dla kogo przeznaczony jest kredyt konsolidacyjny. Tak jak było to opisane wyżej – kredyt konsolidacyjny łączy wszystkie nasze zobowiązania w jedno. Dlatego jest on skierowany do osób, które potrzebują pomocy ze spłatą dotychczasowych zadłużeń. Należysz do grona tych osób? Nie martw się. Wiele osób ma podobny problem. W naszym życiu bywają takie sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewiedzieć. W momencie, gdy potrzebujemy szybkiej gotówki, a niestety przewyższa ona nasze miesięczne dochody, decydujemy się na kredyt. Potem orientujemy się, że nie jesteśmy w stanie spłacić zaciągniętego zobowiązania, więc decydujemy się na kolejne. A tak niestety bardzo szybko wpadamy w spiralę zadłużeń. Wtedy ratunkiem może okazać się kredyt konsolidacyjny.

Pamiętajmy, że nasza sytuacja finansowa zostanie bardzo dobrze sprawdzona przez wybraną instytucję finansową. Głównym warunkiem przy wnioskowaniu o kredyt jest dostarczenie zaświadczenia o stałym zatrudnieniu oraz wysokości miesięcznych dochodów. Na tej podstawie kredytodawca jest w stanie obliczyć i wywnioskować, czy potencjalnego klienta będzie stać na spłatę nowego zobowiązania.

Co jeśli posiadam negatywne wpisy w bazach dłużników?

Wpis do baz BIK/BIG/KRD może wpłynąć na problemy z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego lub nawet całkowicie zaprzepaścić szanse na jego uzyskanie. Jeśli więc jesteś w posiadaniu kilku zadłużeń, a na dodatek masz wpisy w bazach dłużników, to skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową, dopasujemy najbardziej optymalną dla Ciebie ofertę kredytu konsolidacyjnego lub pożyczki. Pomożemy Ci wybrać bezpieczną ofertę na korzystnych dla Ciebie warunkach. Dołożymy wszelkich starań, żebyś zyskał jak najwięcej.

Kredyt konsolidacyjny przez Internet.

Najszybszym sposobem otrzymania kredytu konsolidacyjnego jest konsolidacja przez Internet. Wyślij wniosek online bez wychodzenia z domu.

Jak to dokładnie działa?

Wystarczy, że wypełnimy wniosek na stronie internetowej, dołączymy wymagane dokumenty, a następnie przejdziemy proces weryfikacji klienta. Większość banków, chcąc dogodzić swoim klientom, dostosowała swój proces kredytowy w Internecie. Bez wątpienia skróciło to czas oczekiwania na rozpatrzenie decyzji. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu zaawansowanych systemów weryfikacji klienta, jak na przykład system Kontomatik. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku otrzymana gotówka zostanie przelana na wskazane konto bankowe.

Korzyści kredytu konsolidacyjnego.

Decydując się na kredyt konsolidacyjny, warto przyjrzeć się jego największym korzyściom:

Dzięki konsolidacji spłacamy jedną, niższą ratę zamiast kilku różnych. Jest to zdecydowanie największa zaleta kredytu konsolidacyjnego. Połączenie kilku kredytów w jedno zobowiązanie z niższą ratą to rozwiązanie pozwalające ustabilizować sytuację finansową oraz odciążyć budżet domowy.

Posiadanie kilku różnych zobowiązań może wprowadzić chaos do naszego domowego budżetu. Kolejne kredyty/pożyczki to nie tylko kolejne dodatkowe koszty, ale również terminy spłat. Gubimy się w tych terminach, zapominamy o nich, a dług zamiast znikać, zaczyna rosnąć przez opóźnienia w spłatach. Dlatego konsolidacja to praktyczne rozwiązanie, jeśli chcemy uporządkować nasze zadłużenia.

Aktualnie instytucje finansowe mają wiele do zaoferowania swoim klientom. Oferty kredytu konsolidacyjnego są tak różnorodne i interesujące, że każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie.

Kredyt konsolidacyjny najczęściej pozwala na skonsolidowanie wielu zobowiązań. W ramach kredytu możemy przykładowo spłacić kredyt gotówkowy, ratalny czy samochodowy.

Przy wnioskowaniu o kredyt konsolidacyjny możemy liczyć na minimum formalności i co najważniejsze – na szybką wpłatę środków na konto bankowe. To bez wątpienia pozwoli na zaoszczędzenie naszego czasu oraz na jak największą wygodę.

Kredyt konsolidacyjny – podsumowanie.

Podsumowując, kredyt konsolidacyjny daje szansę na odzyskanie kontroli nad finansami. Ta opcja sprawdzi się doskonale w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Ubiegając się o kredyt konsolidacyjny, możesz uniknąć narastających długów i ustrzec się przed poważnymi konsekwencjami. Pamiętaj jednak o tym, że decyzja o kredycie zawsze musi być przemyślana i nie zostać zbyt pochopnie podjęta. Decydując się na kredyt konsolidacyjny, musimy mieć pewne zaplecze finansowe, które pozwoli nam na spłatę nowego zobowiązania. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą ofertę kredytu konsolidacyjnego.

Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.