spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym na dowolny cel konsumpcyjny? Jeżeli tak, to sprawdź, co powinieneś o nim wiedzieć.

Kredyt gotówkowy – czym jest?

Kredyt gotówkowy należy do najpopularniejszego typu kredytu oferowanego przez banki. Pozwala nam na uzyskanie środków na dowolny cel dopasowany do naszych potrzeb. Banki oferują różnego rodzaju produkty finansowe, które pozwolą nam w szybkim czasie cieszyć się upragnioną gotówką. Bez wątpienia kredyt gotówkowy pomoże nam w realizacji  naszych potrzeb. Jednak pamiętajmy, że niektóre banki mogą nas prosić o udostępnienie informacji
o tym, na jakie cele chcemy przeznaczyć zaciągnięte środki.

Kredyt gotówkowy – wnioskowanie przez Internet

Jedną z opcji ubiegania się o kredyt gotówkowy jest wnioskowanie przez Internet. Do największych zalet kredytu online należy minimalna ilość formalności. Jest to nie tylko szybki proces kredytowania, ale również bardzo duża wygoda dla klienta. Kredyt online pozwala nam na szybkie uzyskanie gotówki. Wystarczy, że na stronie wybranego banku wypełnimy odpowiedni wniosek, udostępnimy wymagane dokumenty, a następnie przejdziemy weryfikację. Na końcu oczekujemy na akceptację wniosku oraz wypłatę otrzymanej gotówki.

Kredyt gotówkowy – na co zwrócić uwagę?

Decyzja o wzięciu kredytu należy zdecydowanie do tych poważniejszych. Tym bardziej decydując się na kredyt gotówkowy, musimy wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Na co najbardziej zwrócić uwagę przy zaciągnięciu kredytu?

Warto pamiętać, że dzięki przeglądaniu jak największej ilości informacji o ofertach wybranego kredytu, możemy uniknąć wybrania niekorzystnych dla nas usług.

Kredyt gotówkowy – dla kogo?

Kredyt gotówkowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciąga coraz większe grono klientów. Zanim zdecydujemy się na kredyt gotówkowy, musimy liczyć się z tym, że jako kredytobiorcy będziemy musieli spełniać kilka podstawowych warunków. Dla instytucji bankowych najważniejsza jest nasza zdolność kredytowa. Banki w ten sposób chcą sprawdzić, czy stać nas na spłatę zadłużenia, wraz z wszystkimi opłatami towarzyszącymi.

Dodatkowo powinniśmy pamiętać, że banki także będą sprawdzać naszą historią kredytową. Jeżeli figurujemy w rejestrach BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej, nasze szanse na kredyt zmniejszają się. Jednak nie przekreśla to całkowicie naszych szans na otrzymanie gotówki. Istnieją również specjalne oferty pożyczek gotówkowych bez BIK. Ubiegając się
o tego typu pożyczkę nie jest potrzebne sprawdzenie naszego statusu w BIK.

Kredyt gotówkowy – czy warto?

Jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki na wybrany przez nas cel, to kredyt gotówkowy będzie najlepszym wyborem. Otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel: kupno samochodu, remont mieszkania czy wymarzone wakacje.

Z nami wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Pomożemy Ci przejść przez cały proces wnioskowania, dzięki temu możesz mieć pewność, że wypełnisz wniosek poprawnie. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Pomożemy Ci spłacić kredyt gotówkowy!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.