spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Jesteś wpisany do rejestru dłużników albo posiadasz zaległości w zobowiązaniach? Jeżeli tak, to sprawdź, co warto wiedzieć o kredycie dla zadłużonych.

Kredyt dla zadłużonych – co warto wiedzieć?

Niestety uzyskanie kredytu dla zadłużonych w banku jest często niemożliwe ze względu na naszą złą historię kredytową. Negatywna historia kredytowa dla banków jest informacją, że nie stać nas na spłatę dodatkowych zobowiązań. W niektórych bankach możemy starać się o kredyt dla zadłużonych, jeżeli posiadamy odpowiednie zabezpieczenia, na przykład w postaci hipoteki. Jednak w takim przypadku również nie mamy pewności, że tego typu kredyt zostanie nam przyznany.

Mając ograniczone możliwości zaciągnięcia zobowiązań na spłatę długu, możemy liczyć na pewne alternatywy. W takiej sytuacji rozwiązaniem są pożyczki dla zadłużonych udzielane przez firmy pozabankowe. Pozwolą one nam na uregulowanie zaległych zobowiązań finansowych.

Kredyt dla zadłużonych – dla kogo?

Jest to pomoc dla osób, które posiadają na swoim koncie kilka zadłużeń, a uzyskanie kolejnego zobowiązania może być dla nich niemożliwe. Osoby posiadające zadłużenia oraz figurujące w bazach BIK i KRD mogą ubiegać się o pożyczkę dla zadłużonych. Na rynku jest dostępnych mnóstwo ofert firm pozabankowych, które udzielają tego typu pożyczek. Przykładowo parabanki udzielają pożyczek dla zadłużonych z komornikiem lub dla zadłużonych bez BIK.

Jakie trzeba spełniać warunki, aby ubiegać się o pożyczkę dla zadłużonych w parabankach?

Jeżeli wnioskujemy o pożyczkę dla zadłużonych online, to konieczne będzie posiadanie konta bankowego do przelania otrzymanej gotówki.

Musimy pamiętać, że w niektórych przypadkach nasza sytuacja materialna będzie bardzo dokładnie sprawdzana. Ponadto będziemy musieli dostarczyć zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Wszystko zależy od tego, w jakiej instytucji finansowej będziemy wnioskować
o pożyczkę lub kredyt.

Kredyt dla zadłużonych – jak wnioskować?

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem kredytu dla zadłużonych, to dołożymy wszelkich starań, aby pomóc wybrać Ci najkorzystniejszą ofertę. Po wybraniu odpowiedniej oferty, wystarczy złożyć wniosek online na wybranej stronie instytucji bankowej. Tam czeka na nas cały proces wnioskowania, który jest naprawdę prosty i szybki. W razie jakichkolwiek wątpliwości będziemy służyć pomocą. Musimy jedynie pamiętać o przygotowaniu odpowiednich dokumentów, które będą od nas wymagane w czasie rekrutacji. Ze względu na nasze zadłużenia niestety możemy liczyć się negatywną decyzją. Jednak należy pamiętać, że istnieją szanse, że osoby zadłużone mogą liczyć na pożyczkę dostosowaną do ich możliwości finansowych.

Kredyt dla zadłużonych – czy warto?

Mając negatywne wpisy do baz, nasze szanse na uzyskanie kredytu w banku są nikłe. Pamiętajmy jednak, że każdy bank podchodzi indywidualnie do swojego klienta, więc nasze szanse nie zawsze są zerowe. W momencie, gdy nie możemy liczyć na zaciągnięcie kredytu
w banku, z pomocą mogą nam przyjść pożyczki pozabankowe.

Przykładowe zalety wnioskowania o pożyczkę dla zadłużonych:

Jeśli jesteś osobą zadłużoną i pilnie potrzebujesz gotówki, to powinieneś zastanowić się nad tą opcją kredytu lub pożyczki.

Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.