spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Konsolidacja pożyczek pozabankowych

Jeśli posiadasz kilka różnych zobowiązań finansowych i nie jesteś w stanie spłacać terminowo rat, powinieneś zapoznać się bliżej z pojęciem konsolidacji pożyczek pozabankowych. Dzięki konsolidacji możemy połączyć wszystkie zobowiązania w jedno i spłacać tylko jedną ratę. Jesteś zainteresowany? To sprawdź, co warto jeszcze wiedzieć o konsolidacji pożyczek pozabankowych.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych – dla kogo?

Konsolidacja pożyczek pozabankowych jest skierowana do osób, które mają kilka różnych zobowiązań, ale niestety suma rat przekracza ich miesięczne możliwości finansowe. Musimy mieć świadomość, że nieuregulowane zadłużenia prowadzą do dużych problemów. Może mieć to swoje konsekwencje w postaci wpisania nas do baz dłużników. Aby uniknąć takich sytuacji, powinniśmy szybko działać.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych – gdzie?

Na rynku funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, które posiadają oferty konsolidacji pożyczek pozabankowych. Wybór najlepszej oferty może okazać się dla nas dużym wyzwaniem. Dlatego nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych – czy warto?

Terminy Cię gonią, a Ty nie masz pojęcia jak wyjść z spirali zadłużeń? Ratunkiem może okazać się właśnie konsolidacja pożyczek pozabankowych. Będziesz mógł uregulować dotychczasowe zadłużenia i ponownie odzyskać kontrolę nad swoim budżetem.

Czy jest to możliwe? Oczywiście. Jednak pamiętajmy o tym, żeby wybrać najkorzystniejszą ofertę konsolidacji pożyczek pozabankowych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, to możesz liczyć na same korzyści.

Pomożemy Ci skonsolidować pożyczki pozabankowe!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.