spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Konsolidacja kredytów bankowych

Zastanawiasz się, jak działa konsolidacja kredytów bankowych? Masz kilka zobowiązań finansowych, ale nie jesteś w stanie ich spłacić? Pomożemy Ci uniknąć spirali zadłużeń i wyjść na prostą. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o konsolidacji kredytów bankowych.

Konsolidacja kredytów bankowych – na czym polega?

Konsolidacja pozwoli nam połączyć wszystkie wcześniejsze zobowiązania w jedno, dzięki czemu będziemy mogli spłacać jedną ratę zamiast kilku innych. Tak samo jest w przypadku konsolidacji kredytów bankowych. Wszystkie zaciągnięte kredyty zostaną połączone w jeden.

Kredyt konsolidacyjny – jeden kredyt, jedna rata

Nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć, czy biorąc kolejny kredyt, czasem nie wpadniemy w pułapkę zadłużeń. Jeżeli już dojdzie do takiej sytuacji, powinniśmy szukać skutecznego rozwiązania. Konsolidacja kredytów bankowych może pomóc nam uporządkować sytuację finansową. Pamiętajmy jednak o tym, żeby wybrać korzystną dla nas ofertę konsolidacji. Inaczej możemy narazić się na niepotrzebne dodatkowe długi.

Konsolidacja kredytów bankowych – o czym warto pamiętać?

Decydując się na konsolidację kredytów bankowych, musimy zwrócić uwagę na kilka czynników:

Powyższe przykładowe czynniki pomogą nam określić, czy powinniśmy skorzystać z wybranej oferty kredytu konsolidacyjnego. Jest to o tyle ważne, że dzięki temu możemy wybrać rozsądnie i uniknąć dodatkowych problemów czy co gorsza długów.

Konsolidacja kredytów bankowych – czy warto?

Konsolidacja to bez wątpienia duża pomoc dla osób zadłużonych. Posiadanie kilku zadłużeń w bankach jest dla wielu osób przykrą sytuacją. Długi rosną, a nas niestety nie stać na spłatę kolejnych rat. Dlatego to właśnie konsolidacja kredytów bankowych może okazać się jedynym ratunkiem. Pamiętajmy jednak o tym, że decydując się na konsolidację, jednocześnie wydłużamy okres spłaty nowego zobowiązania.

Chcesz więcej zyskać niż stracić? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać Ci najlepszą ofertę!

Pomożemy Ci skonsolidować kredyty bankowe!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.