spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Konsolidacja chwilówek, czyli pomoc dla zadłużonych.

Coraz więcej osób korzysta ze szybkich pożyczek, żeby móc podratować swój budżet. Czasami wymagają tego kryzysowe sytuacje, jak niezwłoczna naprawa samochodu lub wymiana popsutego sprzętu domowego. Innym razem może to być wyjazd na wymarzone wakacje. Niezależnie od tego, na jaki cel przeznaczymy pożyczone pieniądze, w pewnym momencie bardzo łatwo jest wpaść w spiralę zadłużeń. Rozwiązaniem, które może pomóc wyjść nam na prostą, jest konsolidacja chwilówek. Sprawdź, co to takiego.


Konsolidacja chwilówek ­– czym jest?

Konsolidacja chwilówek polega na połączeniu co najmniej dwóch zobowiązań w jedno.
W praktyce wygląda to tak, że konsolidacja pozwoli na obniżenie miesięcznych kosztów aktywnych chwilówek oraz wydłużenie okresu spłaty. Dzięki temu możemy mieć szansę na odzyskanie kontroli nad swoimi finansami.

Zalety konsolidacji chwilówek:

Konsolidacja chwilówek online

Z konsolidacji chwilówek możemy skorzystać w poszczególnych firmach pożyczkowych. Jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki konsolidacyjnej, ale nie wiesz jak za to się zabrać? Skontaktuj się z nami, a nasi przedstawiciele przeprowadzą Cię przez cały proces wnioskowania.

Jeżeli zależy nam na czasie oraz wygodzie, to skorzystanie z konsolidacji chwilówek online będzie najlepszym rozwiązaniem. To zdecydowanie najwygodniejszy oraz najszybszy sposób, który pozwoli zaoszczędzić nasz czas oraz sprzyja naszej wygodzie. Więcej szczegółów przekażą Ci nasi przedstawiciele po skontaktowaniu się z naszą firmą.

Konsolidacja chwilówek – czy warto?

Konsolidacja chwilówek jest często najlepszym wyjściem dla osób, które mają na swoim koncie zaciągniętych kilka zobowiązań i niestety nie są w stanie spłacić ich wszystkich. Konsolidacja pozwoli powstrzymać zwiększenia się długu czy nawet uniknąć nieprzyjemnego spotkania z wierzycielem. Pomożemy Ci dopasować ofertę do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mógł spokojnie zacząć odzyskiwać kontrolę finansową.

Pomożemy Ci skonsolidować chwilówki!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.