O nas

1 minut czytania

Biuro Kredytowe Lakredo Finanse, to zespół doświadczonych ekspertów, którzy pomogą uzyskać Ci najlepsze finansowanie dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Pomogliśmy już setkom klientów, którzy często do Nas wracają i rekomendują nasze usługi swoim znajomym i bliskim. Domenami naszych usług są profesjonalizm i przejrzyste zasady współpracy z naszymi klientami.

Specjalizujemy się w obszarze tak zwanych „kredytów trudnych”. Pomagamy klientom, którzy z jakiś przyczyn nie uzyskali finansowania w bankach poprzez samodzielne złożenie wniosku bez pomocy specjalistów.

Z naszą pomocą masz dużą szansę uzyskać:

– kredyt na spłatę zaległych chwilówek (konsolidacja),

– kredyt bez zdolności,

– kredyt bez historii kredytowej,

– kredyt z negatywnymi wpisami w bazach takich jak BIK, BIG, czy KRD

Do każdego podchodzimy indywidualnie i dajemy 100% gwarancję, że zapoznamy się z należytą starannością z sytuacją i problemami klientów, którzy zaufali naszym specjalistom.

Nasze biuro znajduje się Warszawie na ulicy Prostej 70, ale nasi specjaliści obsługują klientów z całego kraju. Skorzystanie z naszych usług nie wymaga Twojej osobistej wizyty w siedzibie firmy. Wszystko możemy załatwić zdalnie przy pomocy telefonu i Internetu.

Zapraszamy do współpracy
Biuro Kredytowe Lakredo Finanse

Pomożemy Ci uzyskać dodatkową gotówkę!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.