spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Studia prawnicze do dziś są uznawane za jedne z bardziej prestiżowych kierunków studiów. Osoby zatrudnione w branży prawniczej mogą liczyć nie tylko na korzystniejsze warunki kredytowania, ale również na uproszczony proces wnioskowania. Sprawdź, co warto wiedzieć o kredycie dla prawników przed złożeniem wniosku.

Kredyt dla prawników – jak działa?

Proces kredytowy dla zawodów prawniczych jest na pewno łatwiejszy i szybszy. Przede wszystkim prawnicy ze względu na wykonywany zawód mają korzystniejszą zdolność kredytową, co daje możliwość wzięcia wyższego kredytu.  

Wnioskowanie o kredyt dla prawników charakteryzuje się uproszczoną procedurą. Dodatkowo po złożeniu odpowiedniego wniosku na jego rozpatrzenie nie musimy długo czekać. Osoba starająca się o kredyt dla prawników może liczyć na szybką i bardzo często pozytywną decyzję.

Adwokat, notariusz czy radca prawny to przykładowi przedstawiciele branży prawniczej, którzy dla większości banków są na tyle wiarygodną grupą zawodową, że mogą starać się
o wyższy kredyt z niższą marżą lub z brakiem prowizji.

Kredyt dla prawników – o czym warto pamiętać?

Musimy liczyć się z tym, że każdy bank podchodzi indywidualnie do swojego klienta. Ponadto oferty w bankach różnią się między sobą, dlatego decydując się na kredyt, warto przejrzeć jak największą ilość ofert. To pomoże nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Kredyt dla prawników jest bardzo korzystną ofertą ze względu na możliwość wzięcia wysokiego, a zarazem taniego kredytu. Banki mają duże zaufanie do branży prawniczej, a to pozwala na wybranie jak najlepszej dla nas oferty.

Pomożemy Ci uzyskać dodatkową gotówkę!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.