spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Pracownicy mundurowi ze względu na wykonywany zawód mogą liczyć na otrzymanie lepszych warunków kredytowych. Na pewno stabilność zatrudnienia w zawodzie policjanta jest ważnym atutem dla instytucji bankowych. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem dla policjanta, sprawdź, co warto o nim wiedzieć przed złożeniem wniosku.

Kredyt dla policjanta – jak działa?

Kredyt dla policjanta jest przeznaczony dla osób zatrudnionych w służbach mundurowych. Tego typu kredyt jest o wiele atrakcyjniejszy niż zwykły kredyt gotówkowy. Oczywiście dla banków najważniejsza jest zdolność kredytowa. Pracownicy służb mundurowych także muszą przejść cały proces weryfikacji klienta oraz spełniać określone warunki. Jednak mogą liczyć na korzystniejsze warunki kredytowania, jak na przykład na niższą prowizję lub nawet jej brak. Dodatkowo banki wymagają mniej formalności niż w przypadku klientów zatrudnionych
w innych sektorach.

Osoba ubiegająca się o kredyt dla policjanta musi w procesie wnioskowania dostarczyć odpowiednie dokumenty. Weryfikacja klienta w każdym banku może wyglądać inaczej. Pracownik służb mundurowych będzie proszony o dokument potwierdzający jego zatrudnienie. Najczęściej wystarczy legitymacja służbowa lub dokument powołania do służby.

Kredyt dla policjanta – czy opłaca się?

Jeśli jesteśmy zainteresowani wzięciem kredytu i pracujemy w służbach mundurowych, to zdecydowanie warto wybrać kredyt dla policjanta. Na pewno na korzyść tego typu kredytu przemawiają jego warunki (niższe oprocentowanie, mniej formalności czy szybkość uzyskania). Pamiętajmy jednak o tym, że to, czy dany kredyt jest opłacalny, zależy tylko
i wyłącznie od banku oraz jego oferty.

Pomożemy Ci uzyskać dodatkową gotówkę!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.