spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Chcąc przyciągnąć jak największe grono klientów, instytucje bankowe prześcigają się w swoich ofertach. Dlatego większość banków ofertuje specjalne produkty finansowe dla wybranych grup zawodowych. Przykładem jest kredyt dla nauczycieli. Jak działa kredyt dla pracowników oświaty oraz czy każdy może ubiegać się o niego? Sprawdzimy to.

Kredyt dla nauczycieli – jak działa?

Choć zawód nauczyciela wymaga określonego wykształcenia, nie jest to zbyt dobrze płatna profesja. Jednak ze względu na pewne zaufanie oraz szacunek, jakimi cieszy się ten zawód, nauczyciele mogą liczyć na korzystniejsze warunki u instytucji bankowych oraz pożyczkowych.

Jaka jest najważniejsza różnica pomiędzy kredytem dla nauczycieli a zwykłym kredytem? Przede wszystkim kredyt dla nauczycieli jest dedykowany wyłącznie nauczycielom, tak jak sama nazwa wskazuje. Kolejną ważną różnicą jest to, że przy ubieganiu się o kredyt dla nauczycieli możemy liczyć na „łagodniejsze” warunki niż w przypadku innych zawodów. Dla banków najważniejsza jest zdolność kredytowa. Nauczyciele posiadają stałe źródło dochodu, dlatego mogą liczyć na inne przywileje.

Zalety kredytu dla nauczycieli:

Kredyt dla nauczycieli – dla kogo?

Wszystko zależy od aktualnej oferty danego banku. Jednym z ważniejszych warunków jest to, żeby posiadać status pracownika oświaty. Dodatkowo musimy odbyć minimalny staż pracy (zazwyczaj wynosi on 3 miesiące).

Przykładowo na kredyt dla nauczycieli mogą liczyć osoby pracujące:

Kredyt dla nauczycieli – czy warto?

Jeżeli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki i posiadamy status pracownika oświaty, to powinniśmy wybrać opcję kredytu dla nauczyciela. Na pewno jest to szybsza i korzystniejsza opcja niż w przypadku ubiegania się o zwykły kredyt gotówkowy. Jednak musimy pamiętać, że każdy bank czy instytucja finansowa działa na swoich warunkach, dlatego warto przejrzeć jak najwięcej ofert, aby wybrać tę najkorzystniejszą dla nas.

Pomożemy Ci uzyskać dodatkową gotówkę!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.