spelniaj marzenia z Lakredo Finanse

Weź pożyczkę gotówkową
nawet do 200 000zł

Spełniaj swoje duże i małe marzenia!

mies.
Złóż wniosek

Dane kontaktowe

Wniosek o pożyczkę

Zaznacz wszystkie zgody
Następny krok
Wróć

Dane osobowe

Wniosek o pożyczkę

Dane niezbędne do weryfikacji zdolności kredytowej

Adres zamieszkania

/
Następny krok
Wróć

Dochody i zobowiązania

Wniosek o pożyczkę

Twoje dochody

Twoje wydatki

Uwzględnij wszystkie stałe opłaty związane z mieszkaniem
Uwzględnij wszystkie osoby, które nie pracują, uczą się i dzieci
Wyślij wniosek
Wróć

Trwa weryfikacja Twojego wniosku...

Prosimy o chwilkę cierpliwości, właśnie szukamy dla Ciebie najlepszej oferty

Trwa wysyłanie wniosku

Nie od dziś wiadomo, że niektóre grupy zawodowe mogą liczyć na korzystniejsze warunki wzięcia kredytu niż przedstawiciele innych profesji. Bez wątpienia do tego grona zaliczają się lekarze. Pracownicy sektora medycznego są bardziej wiarygodni dla instytucji finansowych, więc przyznanie im kredytu wiąże się z mniejszym ryzykiem. 

Kredyt dla lekarzy – jak działa?

Na rynku jest dostępnych bardzo wiele ofert kredytów dla lekarzy. Pracownicy służby zdrowia wykonują tzw. zawód zaufania publicznego. Lekarze są postrzegani jako osoby godne zaufania, odpowiedzialne oraz rzetelne. To powoduje, że medycy są idealnymi klientami dla banków. Ze względu na stabilną i dobrze płatną pracę mogą liczyć na uproszczone procedury oraz możliwość wzięcia kredytu na wyższą kwotę.

Jeżeli staramy się o kredyt dla lekarzy, to możemy liczyć na mniejsze koszty kredytu. Przykładowo prowizja za udzielenie kredytu jest obniżona albo całkowicie zniesiona. Ponadto kredyt dla lekarzy nie wymaga przedstawienia tylu dokumentów jak w przypadku osób wykonujących inne zawody. Wnioski kredytowe są rozpatrywane poprzez uproszczone procedury. Dzięki temu uzyskanie kredytu przebiega o wiele szybciej, bez zbędnej formalności.

Kredyt dla lekarzy – dla kogo?

Oferta kredytów dla lekarzy przeznaczona jest dla wielu specjalizacji z sektora medycznego. Czasami wystarczy kilkumiesięczny staż w danej profesji, aby ubiegać się o tego typu kredyt. Najważniejsze jest zaświadczenie o prawie do wykonywania zawodu. O kredyt dla lekarzy ubiegać się mogą także osoby posiadające działalność gospodarczą, jak na przykład prywatną klinikę lub gabinet medyczny.

Kto może ubiegać się o kredyt dla lekarzy? Przykłady specjalizacji:

Oczywiście wszystko zależy od oferty danego banku. Zazwyczaj kredyt dla lekarzy obejmuje większość pracowników z sektora medycznego.

Pomożemy Ci uzyskać dodatkową gotówkę!
Złóż wniosek Zadzwoń do nas
Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy pożyczek krótkoterminowych z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie oferujemy pożyczek mających pokryć wydatki do następnej wypłaty. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek z banków i instytucji nadzorowanych przez KNF. Zasiłki, alimenty i 500+ nie mogą być jedynym dochodem – przy takich świadczeniach wymagany jest dochód w postaci zatrudnienia lub działalności gospodarczej.